Başak Burcunun Cinsel Hayatı

cinsellikKadınının;

Başak burcu kadını, toprak elementinden olduğu için bedensel hazlara dair iştahı bir hayli fazladır. Onun utangaç, muhafazakar ve eleştirel tavrını bu noktada biraz unutmak gerekir. Çünkü o, cinsellik konusunda son derece isteklidir.

Başak kadını cinsel birliktelik yaşayacağı kişinin kendisine güven vermesini ister. Zaten onun karakteririnin anahtar kelimesi ‘güven’dir. Dolayısıyla Başak burcu kadını, ancak güvenilir ve sağlam bir ilişki içerisindeyse cinsel konulara karşı sıcak yaklaşacaktır.

Başak kadını genel olarak meraklı ve araştırmacı bir kişiliğe sahiptir. Doğal olarak cinsel konulara karşı da oldukça meraklıdır. Bu konuda meraklı bir şekilde araştırmalar yapar ve sürekli yeni bilgiler edinmek ister. Bu bilgilerini de pratiğe dökebilir. Cinsel hayata önem verdiğinden dolayı eşini etkileyebilir, mutlu edebilir.

Başak kadını biraz utangaç ve muhafazakar bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı erkeğinin onu cesaretlendirmesi gerekir. Eğer cesaret kazandığı takdirde partnerine cinsel anlamda son derece tatmin edici bir birliktelik sunacaktır.

Erkeğinin;

Başak burcu erkeği titiz, düzenli, temiz ve bakımlı bir erkektir. Ayrıca dış görünümüne ve giyimine dikkat eder. Bu özellikleri ile de birçok kadın için tercih edilesidir. Ancak duygularını ifade etmekte zorlanır.

Toprak elementinden olduğu için fiziksel zevklere karşı son derece meraklı ve iştahlıdır. Ancak insanlara güven duymakta zorlandığı için kendisine uygun bir partner bulmakta güçlük çeker. Aradığı kişiyi bulduğunda ise son derece tatmin edici ve doyurucu bir cinsel birliktelik yaşayacaktır. Çünkü o her konuda olduğu gibi bu konuda da araştırma yapacak, cinsel yaşamı keyifli kılabilecek sırları keşfetmiştir. Bu sırları pratiğe de döktüğü takdirde son derece keyifli bir cinsel hayatı olacaktır. Onunla yaşayacağınız cinsel deneyimlerin sıkıcı olmasına imkan yoktur.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*