Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri

erkek23 Ağustos ile 22 Eylül tarihleri arasında dünyaya gelen başak burcu erkeği, anın tadını çıkarmaya bilen kadınlara bayılıyor. Ne istediğini bilen ve ayakları yere sağlam basan kadınlara ilgi duyan başak burcu erkeği, her tartışmayı kaos haline getiren kadınlara tahammül edemez. Bu tip kadınlara ilgi duysalar bile bir anda soğuyabilirler.

Evde baş başa bir gecenin yerini hiç bir şık restorandaki yemeğe değişmez bir başak erkeği.. Bu erkeklere duygularınızı belli etmekten çekinmeyin. Onlar ilgi görmekten fazlasıyla hoşlanırlar. Onlara bol bol ilgi gösterebilirsiniz. Başak burcu erkeği, kendi gibi toprak grubuna mensup burçlarla iyi anlaşır. Oğlak ile iyi bir çift olabilirler. Başak ve oğlak ikilisi, aşkta tutkulu, arkadaşlıkta da sırdaş birer ikili olurlar. Başak burcu erkeğinin en iyi anlaştığı diğer burçlar da yengeç ve akrep burçlarıdır.

Yengeç burcunun sakin ve kendine güvenen duruşu, başak erkeğini etkilemeyi başarır. Aşkı doruklarda yaşatan bu erkekler, karşılarındaki kişiyle güçlerini birleştirerek, birlikte çok iyi bir çift olabilirler. Akrep burcu da başak burcu erkeği için iyi bir partnerdir. Birlikte su sporlarına yönelebilir ya da hiç gitmedikleri ülkelere seyahat edebilirler. Başak burcu erkeği, anı yaşar. Anın tadını çıkarmak için de elinden geleni yapar. Yakışıklı oyuncu Chris Pine de bir başak erkeği olarak, burcunun özelliklerini sonuna kadar taşıyor. Kendisi hem romantik hem de oldukça etkileyici bakışlara sahip.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*