Başak Burcu Kadınının Özellikleri

kadin23 Ağustos ile 22 Eylül tarihleri arasında dünyaya gelen başak burcu kadını, espritüel kişiliği ile tanınır. Aynı zamanda bir o kadar da hareketli bir yapıya sahip olan bu kadınların belki de en zayıf yanı, bazen aşırı sabırsız davranabiliyor olmalarıdır. Hasat zamanı dünyaya gelen başak burcu kadını, oldukça çalışkan bir kadındır.

Hem okul hayatında hem de iş hayatında büyük başarı gösteren bu kadınlar, işte yükselmeye oldukça meyillidir. Dış görünüşüne oldukça özen gösteren başak burcu kadını, modayı daima bir adım ileriden takip eder.. Bu yönüyle erkeklerin dikkatini çeken ve beğenisini kazanan başak burcu kadını, ilişkide ipleri elinde tutmayı sever. Bu da onu çekici kılan en önemli etmenler arasındadır.

Bu kadınlar için akıllarında olan yeni bir proje var. Bu projelerle ilgili harekete geçecekler. Patronlarının taleplerini de göz önünde bulundurmalılar. Bu projeler onlara pek çok fırsat tanıyacak. Önümüzdeki yıl onlar için iyi bir yıl olacak. Gerçek hedeflerine odaklandıkları ve o yönde hareket ettikleri bir sene onları bekliyor. Şubat ayından itibaren şans, başak burcundan yana olacak. Ağustos’tan sonra da aşk hayatlarındaki hareketlenmeler onları bile etkileyecek. Aşka ve evliliğe inanan başak burcu kadını, ailesine ve dostlarına fazlasıyla bağlı bir kadındır. Her daim çekici ve çalışkan olan bu kadınlar erkekleri, zekaları ile de etkilemeyi rahatlıkla başarırlar.

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*